Szerda, 2024-05-15, 3:08 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2016 » Május » 2 » NB II: Vereséggel zártuk a szezont
1:58 PM
NB II: Vereséggel zártuk a szezont

PMFC - NTE 1866  7-1  (1-1)

Benedek József edző:

" A tabella második helyezettjéhez látogattunk vasárnap. Az előjelek nem voltak biztatóak, hisz létszám problémáink adódtak, a ballagók, a dolgozók, a sérültek miatt. A mérkőzés reggelén dőlt el, hogy egy játékossal kevesebben leszünk.

Az eredmény tekintetében olyan nagy illúzióink nem voltak, de megpróbáltuk a lehetetlent.

Masszív védekezésre építettük játékunkat, ami a 24. percig működött hiba nélkül. Ekkor egy szögletrúgást követően voltunk határozatlanok, az ide oda pattogó labdára ellenfelünk csapott le és értékesítette a lehetőséget.
Továbbra is jól küzdöttünk, és kontrákból megvoltak a lehetőségeink. A 32. percben Takács D. verekedte be magát a 16-oson belülre, ahol már csak szabálytalanul tudták szerelni. A büntetőt Szollár B. értékesítette.
Az egyenlítést követően kapusunk térde egy ártatlan szituációban megsérült, és nem tudta folytatni a játékot. Mezőnyjátékos állt be, Szabó Zs. személyében, aki jól helyt állt...A félidőt döntetlenre hoztuk, de már látszott, hogy hamarosan el fogunk fáradni, nem fogjuk tudni tartani az eredményt.
A második játékrész 21. percében vezetést szerzett a hazai csapat és kezdett megtörni ellenállásunk.....Nagy nyomás alatt játszottunk, így egyre többet hibáztunk, aminek az eredménye további gólok, és a végeredmény 7:1.

Túl az eredményen minden játékos dicséretet érdemel, hisz küzdeni tudásból a csapat jelesre vizsgázott.
A következő fordulóban szabadnaposak leszünk, ami azt jelenti, hogy számunkra véget ért a szezon, amit később értékelünk, a megyei bajnokság befejeztét követően."

Megtekintések száma: 520 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0