Szerda, 2024-05-15, 5:33 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2016 » Április » 11 » NB II: Vereség Fehérváron
1:15 PM
NB II: Vereség Fehérváron

Videoton FC - NTE 1866  7-2  (4-1)

Benedek József edző:
 "Egy jó eredmény reményében utaztunk a hétvégén Székesfehérvárra, bízván abba, hogy pontot, vagy pontokat hozhatunk haza. Nagyon készültünk, de a "nagy akarásnak nyögés lett a vége"!
  Már a 2. percben gólt kaptunk, amit aztán nem is hevertünk ki, hisz nem volt rá időnk se. Mert a 10. percben megint hibáztunk, és ez sem maradt büntetlen...Gyors szerkezet váltással próbáltunk időt, és némi mentális energiát nyerni, de a 20. percben jött a következő hideg zuhany.
A 24. percben először valósítottuk meg amit megbeszéltünk, és Hozlár E. révén gólt értünk el. Ez egy kissé megzavarta a házigazdákat, látszott, ha kicsit határozottabban játszunk, akkor zavarba hozhatók hátul...Ekkor rúgtunk egy kapufát is, ami a fehérvári védők teljes pánik hangulatát okozta. Úgy tűnt meg tudjuk vetni a lábunkat és vissza tudunk jönni a mérkőzésbe....Ez csak remény maradt.....A 37. percben les gyanús helyzetből növelte előnyét ellenfelünk, í gy zártuk a félidőt 4:1 - el.
    A második félidőt is hasonlóan kezdtük, mint a mérkőzést. A 47. percben közelről szemléltük ellenfelünk csatárjátékát. Az eredménye gól...Erre a 49. percben Halász D. harcosságának köszönhetően a kapufáról kipattanót Hozlár E. értékesítette.
  Közben elég parázs hangulatúvá vált a mérkőzés. Egyre kevésbé tudtunk a játékra figyelni. Még két hazai találat következett, ami csak a " kés megforgatását " jelentette részünkre.
   Összességében azt kell mondjam, hogy nagyon enerváltan, tele hibákkal kezdtük a mérkőzést, amit sajnos már nem tudtunk kijavítani. Ezen a napon nem tudtunk mit kezdeni ellenfelünk agresszív támadó játékával.
Nagyon gyorsan és hatékonyan kell a hibáinkat hét közben kijavítani, mert egy nehéz mérkőzés vár ránk Sopronban .
Remélhetőleg sérültjeink is rendbe jönnek, és teljes kerettel utazhatunk.
   Jók: Hozlár E., Balassa Sz."

Megtekintések száma: 431 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0