Szerda, 2024-05-15, 7:39 PM | Üdvözöllek Vendég

Üdvözlünk a Nagykanizsai TE 1866 Női Labdarúgó Csapat honlapján!

Főoldal » 2016 » Április » 25 » NB II: Küzdelmes mérkőzésen maradtunk alul az éllovassal szemben
9:39 AM
NB II: Küzdelmes mérkőzésen maradtunk alul az éllovassal szemben

NTE 1866 - ZTE FC Angels  1-2  (0-0)

Benedek József edző:

"Rangadónak számító mérkőzésre készültünk és az is lett belőle!
Jobban kezdtük a mérkőzést, a játékot mi irányítottuk. Látszott fogást találtunk ellenfelünkön. Helyzeteink megvoltak, de sajnos kihasználatlanok maradtak. Uraltuk a középpályát, de mezőnyfölényünk meddő maradt. Ellenfelünk pontrúgásokkal veszélyeztette kapunkat két alkalommal. Gól nélküli döntetlennel mentünk a pihenőre.
   A második játékrészt fejben még az öltözőben kezdtük. Meg is lett az eredménye. A 46. percben, szinte az első támadásból gólt szerzett ellenfelünk. Valami oknál fogva innentől teljesen szétesett a védekezésünk. Semmi nyoma nem volt az első félidei koncentrálásnak. Kapkodtunk és jobbnál jobb lehetőségeket kínáltunk fel gólszerzésre a vendégeinknek...Mind ezek ellenére az 53. percben Szollár B. szögletét Hozlár E. fejelte a léc alá.
Úgy tűnt helyre áll a rend. De nem. Továbbra is sokat hibáztunk hátul, aminek az eredménye a 68. percben vendég gól!
Lehet erre volt szükségünk, mert a mérkőzés hátralévő részében újra partnerek voltunk a játékban, és lehetőségünk is volt a  gólszerzésre. Ezek viszont sajnos kimaradtak.
  Összességében úgy gondolom egy jó, küzdelmes mérkőzést játszottunk az éllovas ZTE csapatával. Kellően motiváltan játszottunk. A játékot eltaláltuk, de az " i-re" a pontot nem tudtuk feltenni.
Volt egy 20-25 perces hullámvölgy, ami el is döntötte a mérkőzést. Ennek ellenére több jó teljesítmény is volt, és látszott a csapat felnőtt a feladathoz.
Hasonló teljesítménnyel Pécsen sikeresen zárhatjuk a szezont!"

Megtekintések száma: 518 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0