Szerda, 2024-05-15, 6:12 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2016 » Április » 4 » NB II: Gólzáporos győzelem
6:02 PM
NB II: Gólzáporos győzelem

NTE 1866 - DAC Unió FC   14-0 (6-0)

Benedek József, edző:

"Egy Dunaújvárosi edzőmérkőzéssel ( 4:0 ) hangolódtunk a hétvégi fordulóra. A DAC UNIÓ csapatát fogadtuk szombaton. Eddigi eredményeiket tekintve nagyon húzósnak ígérkezett a találkozó. ( PMFC. 1:1, VIDEOTON 1:2).
Ennek szellemében készültünk, és vártuk a hétvégét. Nagyon nem akartuk a győzelem lehetőségét elszalasztani, hisz akkor távolabb kerültünk volna a dobogó megszerzésének lehetőségétől. Kellően koncentráltan léptünk pályára!
  Már a 2. percben gólt tudtunk szerezni Szollár B. révén , ezzel megadva az alaphangot a folytatáshoz. Ellenfelünket megzavarta a gyors gólunk, és teljesen szétesett a játéka. Formás, szemre is tetszetős támadásokat vezettünk, és látszott, hogy a végeredményt csak mi tudjuk befolyásolni. Hozlár E. percei következtek, aki mester hármasával tovább növelte előnyünket. Még ebben a játékrészben beköszönt Takács D. és Szollár B. is. Megnyugtató előnnyel mentünk a szünetre ( 6:0 ).
   A továbbiakban az volt a fontos, hogy ne üljünk rá az eredményre, hisz látszott gól arányt tudunk javítani.
Ebben a szellemben már a 48. percben elkezdtük a gólok további sorozatgyártását Szabó R. révén. Ezt követően pedig 10 percenként kettő góllal járultunk hozzá a végeredmény kialakulásához .( Szollár B. 3, Luczi E. 2, majd Hozlár E. 1 ) Így a végeredmény 14:0!! Eddigi NBII-es szereplésünk legnagyobb arányú győzelme.
    Összességében azt kell mondjam, hogy ennél nehezebb erőpróbára készültünk! Szép támadásokat vezettünk, és pazar gólokat rúgtunk.
Úgy gondolom a mérkőzés képe alapján a két szám jegyű eredmény sem túlzott. Mindenki kivette részét a sikerből. Remélem, hogy a jó játékból és a gólokból maradt  elég a következő fordulóra.
Ugyanis, nyerni megyünk Székesfehérvárra!!"

Megtekintések száma: 440 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0