Kedd, 2024-05-14, 7:38 PM | Üdvözöllek Vendég

Üdvözlünk a Nagykanizsai TE 1866 Női Labdarúgó Csapat honlapján!

Főoldal » 2016 » Május » 17 » Megyei: Két mérkőzés, három pont
5:43 PM
Megyei: Két mérkőzés, három pont

Az elmúlt hétvégén két mérkőzést játszottunk,hisz a Zalaapáti elleni mérkőzésünket halasztanunk kellett a másik két csapatunk játéknapjai miatt.

Szepetnek SE - NTE 1866  0-6  (0-6)

Benedek József edző:

"Vasárnap a Szepetnek vendégei voltunk. Az időjárás, és a pálya talaja nem igazán kímélte a csapatokat.
Jól kezdtünk, hisz már a mérkőzés elején bebiztosítottuk győzelmünket, a 8. percben kezdődő gólgyártással. Mezőnyfölényünk egyértelmű volt. A félidőben 6:0-al fordultunk.
    A második játékrész más volt. Egy elszántabb ellenfél jött ki a pályára. Mi a játékot visszavettük az eredmény birtokában, igy a küzdelem nagyobb lett. Ellenfelünk nem adta fel, és becsülettel harcolt a szépítésért. Aminek eredménye képen nem esett gól és maradt az eredmény.
     Végig irányítva a játékot, megérdemelten nyertünk egy becsülettel küzdő ellenfél ellen.
Jók: Farkas, Szollár, Boros"

NTE 1866 - Zalaapáti SE   2-4  (1-3)

"A hétfői nap délelőttjén rangadó szagú mérkőzésre volt kilátás, ugyanis az éllovas Zalaapáti vendégeskedett nálunk.
Bátran, támadólag léptünk fel, ami láthatólag megzavarta ellenfelünket. A 8. percben Szollár B. távoli lövésével vezetést szereztünk. Jó negyed órának kellett eltelnie mire felocsúdott ellenfelünk, és válaszolt gólunkra. Ettől a mi játékunk kezdett kicsit szétesni, hisz "zavar zavar hátán" volt a védekezésünkben. Ez további vendég találatokat jelentett, ebből egyet büntetőből. Így a félidőt 1:3 -ra vesztettük.
  A második szettben magasabb fokozatra kapcsoltunk. Ellenfelünk jobbára csak az eredmény tartására törekedett. Sorra alakítottuk ki helyzeteinket, de sajnos ezek kimaradtak. Az 54. percben Boros G. góljánál úgy tűnt visszajövünk a mérkőzésbe. Minden erőnket bevetve támadtunk, de látszott ez áldozattal fog járni, hisz hátul védekezésünk szellősebb lett. Ez időszakban büntetőt is hibáztunk. Majd jött az, ami lehűtötte a kedélyeket....egy vendég kontra...és gól! A hátra lévő 10 perc már kevés volt arra, hogy újítani tudjunk, így sajnos fájó vereséget szenvedtünk.
    A mérkőzés képe alapján egy győzelmet engedtünk ki a kezünkből. A "bajnokcsapatnak" elég volt a kontrákra alapozni, és jó védekező munkájával, kevés hibánkat kihasználni....
Jó teljesítményt nyújtottunk, dicséret illeti a csapat minden tagját!"

Megtekintések száma: 610 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0