Hétfő, 2024-04-29, 1:54 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2017 » Június » 13 » Második helyen végeztünk a bajnokságban
2:34 PM
Második helyen végeztünk a bajnokságban

NTE 1866 - Göcsej SK   3-2  (1-1)

Benedek József edző:

"Az iskolai év végéhez közeledve egyre nehezebb megfelelő létszámban edzést tartani, ezért voltak aggályaim a Göcsej elleni mérkőzést illetően.

A délelőtti rossz időjárás rekkenő hőségbe ment át a mérkőzés kezdetére.

Ezek ellenére jó iramban kezdtük a mérkőzést oda vissza helyzetekkel. A 6. percben szereztük vezető gólunkat egy kapu előtti lepattanót vágott a jobb felsőbe Horváth Eszti....Kiegyenlített lett a játék, ámbár jobbára mi támadtunk. Nagyon veszélyesen kontrázott ellenfelünk, egy szem csatárra építve játékát. Meg is gyűlt vele a bajunk...hisz a 18. percben egy jól eltalált "balossal" kiegyenlített ellenfelünk. A játékot mi irányítottuk a célfutballt játszó vendégek ellenében. A félidő eredménye nem változott.

A második játékrészt mi kezdtük lendületesebben. Helyzet helyzet hátán....Mégis a 63. percben hátrányba kerültünk.

Nem adtuk fel....Sz.Betti passzát B.Leti ballal átvette, majd jobbal fordulásból kilőtte a hosszú sarkot..( 2:2 )

Volt még 10 perc hátra. Egyre feszűltebb lett a légkör a pályán. Ellenfelünk már csak az eredmény tartására tudott koncentrálni, mikor szöglethez jutottunk. A mérkőzéseken már ezerszer kipróbált, de még eredménytelen variációt használtuk.Sz. Betti élesen belőtt labdájára T.Dalma pazarul érkezett és vágta a kapuba a győztes találatot!! ( 3:2 )

Egy jó erőkből álló, ráadásul a bajnoki címet is megnyerő csapatot győztünk le! Jelezve azt, hogy végig versenyben voltunk, és ezt a bajnokságot mi is megérdemelten nyertük volna! Sajnos rosszkor voltak hullám völgyeink. ( Ősszel Szepetnek, tavasszal Gyenesdiás) Ilyen szoros versenyben nem szabad ekkorát hibázni! De ezt be kell vállalnunk!

Gratulálunk innen is a Göcsej csapatának a bajnoki címhez!

Egy értékelést még vagy szóban v. írásban  megejtünk!