Hétfő, 2024-04-29, 4:42 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2017 » Április » 25 » Két győzelem az elmúlt két hétvégén
11:49 AM
Két győzelem az elmúlt két hétvégén

NTE 1866 - Zalagrár Pókaszepetk   12-0  (5-0)

Benedek József edző:

"Az előző bajnoki mérkőzésünk egy elmaradt Nova elleni "derbi" után következett  14-én nagy pénteken!

A felkészülésünk a mérkőzésre jól sikerült. Ez fontos momentum, hisz egy kimaradt hétvége mindig rejt veszélyeket a csapatjáték szempontjából. Teljes kerettel tudtunk kiállni és ez megkönnyítette helyzetünket a tabellát záró csapattal szemben.

Jól kezdtünk és már a 10. percben Kunics R. találatával megadtuk az alaphangot. A játék a vendég csapat térfelén folyt, és nem volt kétséges a kimenetele a végeredménynek. Az első játékrészt 5:0-val zártuk, amit a második félidőben még 7 találat követett.  A végeredmény így 12:0 lett!

Jól játszottunk! Rendezettek voltunk, és mentálisan is egyben voltunk.

A gólokat Szollár B. 4, Kunics R. 2, Boros G. 2,Horváth E. 1, Balassa Sz. 1, Veres V. 1, szerezték....és ellenfelünk vétett egy öngólt is.

Összességében annyi, hogy jó játékkal megérdemelten nyertünk!"

A mérkőzés jegyzőkönyve

Szepetnek SE - NTE 1866   0-1  (0-1)

"Számunkra fontosabb volt a mostani hétvége, amikor is Szepetnekre látogattunk. Húzósnak ígérkezett a mérkőzés, hisz az őszi etapban kikaptunk hazai pályán. Jól szerepelnek a bajnokságban és egységes csapatot alkotnak. Eredményeik óva intettek bennünket az elbizakodottságtól. Ráadásul a "megyei válogatott" összeállításánál is több játékosuk szóhoz jutott. Nekünk voltak hiányzóink is. De ezek inkább megerősítettek bennünket abban, hogy most itt az alkalom. Meg kell mutatnunk, hogy az őszi mérkőzés egy kisiklás volt, amit saját hibáinkból "benéztünk".

A kezdő sípszó után látszott, hogy hangulatos mérkőzés lesz! Helyzetek mindkét oldalon adódtak, de kimaradtak. Egyre inkább fölénybe kerültünk középpályán. Jól szereztünk labdát a pálya középső harmadában, így " lőtávolban" tudtunk maradni. Folyamatossá tudtuk tenni támadásainkat, míg a hazaiak szórványos kontrákra rendezkedtek be egyre inkább. A 32. percben Veres Vivi talált be a jobb felső sarokba parádésan. Így máris előny nálunk! A félidő hátra lévő részében inkább lassítottuk a játékot és távoli lövésekkel próbálkoztunk.

A második játékrészt szintén mi kezdtük aktívabban. Uraltuk a középpályát és a játék menetét is mi irányítottuk. Sorban adódtak lehetőségeink, de az utolsó passzok, vagy a befejezések nem sikerültek. A szórványos ellen akciókat minden gond nélkül tudtuk semlegesíteni. A mérkőzés hajrájában már nem született találat egyik részről sem, így a mérkőzést 1:0 arányban nyertük.

Összességében azt kell mondanom, hogy a mérkőzés minden szakaszában jobbak voltunk. A pálya minden területén jobban teljesítettünk! Mentálisan  erős csapatot alkottunk. Minden játékosunk a maximumot hozta és "6-ost akart dobni"!! Ez sikerült! Gratulálok mindenkinek a jó teljesítményéhez!"

Megtekintések száma: 733 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0