Kedd, 2024-05-14, 9:51 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2014 » Július » 1 » NB II: Győzelem a PVSK ellen!
3:50 PM
NB II: Győzelem a PVSK ellen!

A tegnapi nap folyamán a Pécsi VSK vendégei voltunk.

Benedek József edző: "Gyors góllal kezdtük a mérkőzést Hozlár Edina révén és egy kicsit elhittük, hogy a három pont sorsa eldőlt a javunkra. Jól is játszottunk ezen időszak alatt, sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, amiket sorra ki is hagytunk. Gólokkal vezethettünk volna már ebben az játékidőszakban, míg nem kaptunk egy nyilvánvaló kezezést követő gólt...Ettől a pillanattól kezdve hullámzó lett a játék, a hazai csapat is ügyetlenkedett el helyzeteket...
A második félidő a küzdelem jegyében telt, igazából folyamatos játék nem alakult ki egyik csapat részéről sem....A kapuk felváltva forogtak veszélyben, de kapusunk /Balassa Szabina/ igazán jó napot fogott ki, így sokat tudott segíteni védéseivel csapattársainak. Az 52. percben rúgtuk győztes gólunkat Somogyi Zsuzsanna révén. Még voltak gólszerzési lehetőségeink a mérkőzés végén is, de ezek a rutintalanság hiányából adódóan kimaradtak...
Összességében megállapítható, hogy a jobban akaró és a helyzeteit jobban kihasználó csapat megérdemelten nyert.
Jók: Balassa Szabina, Somogyi Zsuzsanna, valamint küzdeni tudásáért az egész csapat."

A mérkőzés jegyzőkönyve

A hazautunk egy közlekedési baleset által kialakult dugó miatt hosszúra nyúlt, este 11 óra körül értünk Nagykanizsára.

A Nyugati-csoport további eredményei:
Győri ETO - Veszprém FC 5-2
Videoton FC - Pmfc 4-3
DAC Unió - FTC U19 2-1

A 3. fordulóban szeptember 14-én, szombaton, 15:00 órakor a ZTE FC együttesét fogadjuk a Mindneki Sportpályáján. A ZTE az osztályozó mérkőzésen az NB I-es tagságát megörző, azonban az első osztályban való indulást nem vállaló Nagypáli játékosaira épül.

A héten a Zala megyei csökkentett pályás bajnokság is kezdetét veszi, pénteken 17:30-kor a tavalyi bajnok Police-Ola LSK látogat hozzánk, a mérkőzés az NTE pályán kerül megrendezésre.

Megtekintések száma: 386 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0