Kedd, 2024-05-14, 10:38 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2016 » Szeptember » 6 » Győzelem a bajnoki rajton!
11:47 AM
Győzelem a bajnoki rajton!

Police-Ola LSK - NTE 1866  1-4  (1-2)

Benedek József edző:

"Vasárnap viszonylag korai időpontban ( 10:00-kor), az előző szezon ezüst érmes gárdájához látogattunk .
Mérkőzés előtt nem csak a követendő taktikáról, az elvárásokról volt szó, hanem megfogalmaztuk céljainkat a bajnokságot illetően. Ez egyértelműen a dobogó valamely fokát kell, hogy jelentse.
     Játékunkat jól megszerveztük, de nem ugrottunk neki ellenfelünknek. Az első negyed óra mindkét részről némi bizonytalan tapogatózással telt, mindkét oldalon helyzetekkel. Majd egy szép támadást követően Gréti befejezése jelentette vezető gólunkat. Nem kellett sokáig várnunk a következő találatunkra. A kaputól 17 méterre szabadrúgáshoz jutottunk, amit Betti, a tőle elvárható pontossággal és erővel értékesített. Közben a hazai csapat is veszélyes támadásokat vezetett de védelmünk jól bírta a nyomást. Ehhez Szasza jó teljesítménye is kellett. Sajnos a félidő vége előtt eltolódtunk egy védekezést, és a hosszú oldalon érkező Horváth Kitti szépített. Így 2 :1-el fordultunk.
     A második félidő első 20 percében mindkét csapatnak voltak lehetőségei, de kihasználatlanok maradtak.Mígnem a 67. percben egy beállt védelmet passzoltunk ki és Dalma értékesítette a kihagyhatatlant. Ellenfelünk játékán némi fáradtság kezdett mutatkozni, amit jól ki is tudtunk használni. A 75. percben Eszter kapura lövése a kapusról Réka elé került, aki beállította  a végeredményt. ( 4:1)
   Összességében az egyéni teljesítményekkel és a mentalitással elégedett voltam, még ha maradtak is tartalékaink.
Játékban még voltak kisebb hibáink, pontatlanságaink, de a célt így is teljesítettük.
 Túl azon, hogy mindenki önmagához képest jó teljesítményt nyújtott és igyekezett, a Szasza volt , aki fontos védéseivel megtudta alapozni győzelmünket.
   Gratulálok valamennyiőtöknek. Ügyesek voltatok. -:)"

Megtekintések száma: 767 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0