Hétfő, 2024-04-29, 10:56 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2017 » Április » 4 » Döntetlen a tavaszi rajton

NTE 1866 - Police-Ola LSK  2-2 (0-0)

Benedek József, edző:

"Végre bajnoki!

A Police-Ola csapatát fogadtuk hazai pályán a tavasz első fordulójában.

Túl nyugodtan kezdtünk. Ellenfelünk játékban átvette az irányítást és a félidő nagyobb részében kompaktabb volt, mint mi. Kimondott gólhelyzete így is csak nekünk volt, de azt sajnos kihagytuk. A félidő végére kezdtünk felébredni, de előnyt nem tudtunk kiharcolni.

A második játékrészben mi léptünk fel támadólag. Ennek az lett az egyik következménye, hogy hátul nem koncentráltunk eléggé. Ebből az 53. és az 57 percben gólt kaptunk. Hideg zuhany!! Nyomasztó fölényben játszottunk, de helyzeteinket nem használtuk ki..Nem tudtunk lőtávolba kerülni a játékot most már lassító vendégek ellen.

A 73. percben tört meg az átok, Kunics Réka révén. Felpörgettük a játékot! Így a 77. percben is betaláltunk Horváth Eszter révén... Kevés volt már vissza a játék időből, így sajnos csak a felzárkózás sikerült, a fordítás nem. Az eredmény nem változott. A nagy hajrának 2:2 lett a vége.

Összességében mire "játékot fogtunk", elment egy félidő. Az első forduló volt és látszott a játék hiánya a csapaton.

Mindezek ellenére is azt láttam, hogy mentálisan rendben voltunk. Mennünk kellett az eredmény után, ami hátul hibát szült. Majd legközelebb nem fog! A mérkőzést 0:2 -ről hoztuk vissza és ez erőnket bizonyítja! Különösen egy jó ellenféllel szemben.

Jók: Kunics R., Horváth E."