Hétfő, 2024-04-29, 4:51 AM | Üdvözöllek Vendég

2:07 PM
Alulmaradtunk a listavezetővel szemben...

Göcsej SK - NTE 1866   2-1  (0-1)

Benedek József, edző:

"Harmadik nekirugaszkodásunk eredményeként, sikerült végre a mérkőzést lejátszani.
Tudtuk, hogy egy jó képességű csapat ellen kell játszanunk, de a mérkőzés időpontjának halogatásából ismételten nem mi jöttünk ki jól. ( De ez annyira jellemző már erre a bajnokságra, hogy szinte meg sem kellene jegyezni! Itt mindenki akkor játszik - némi túlzással -  amikor akar, és azzal, akivel akar az adott időpontban, független az előre leírtaktól. Furi egy bajnokság az biztos!)
   Mindkét csapat nagy erőket mozgósított a középpálya birtoklására. Ez egy küzdelmes mérkőzést hozott, kevés kialakított helyzettel. Ellenfelünk elsősorban távolról próbálkozott "színlelt" szabálytalanságokat követő szabadrúgásokból.Talán ezek jelentették összes helyzetüket az első félidőben. Ezeket Szasza jó érzékkel hatástalanította...Szórványos helyzeteink egyikéből gólt tudtunk szerezni ( 16 perc ). Dia futott el a szélen, beadását Dalma " jó érzékkel átlépte" :-) és az érkező Szöszi ballal helyezett a kapuba. A félidő hátralévő részében a küzdelem dominált, így a játék a két büntető terület között zajlott inkább.
  A második játékrészt ugyan azzal az elánnal kezdték a csapatok. ( Feltűnő volt a "színjáték" a pályán, amihez a játékvezető asszisztált indokolatlan sárga lapjaival, bárgyú szabadrúgásítéleteivel!)
A 66. percben szögletrúgáshoz jutottak a hazaiak. Erre Szasza indokolatlanul kilépett, a lecsorgót egy rövid keveredés után a hálónkba juttatták. ( 1:1 ) Fellángoltak a hazai szurkolók, és kényük kedvük szerint fújattak a játékvezetővel!
  A küzdelem továbbra is nagy volt, mondhatni egymás hibáiból éltek a csapatok. Helyzeteink nekünk adódtak, de a befejezés az bizony nem sikerült!..Volt 2-3 olyan helyzetünk a kapu előtt, amihez csak  határozottság kellett volna, de az hiányzott. Lezárhattuk volna a mérkőzést! ( Még így utólag is bosszantó tud lenni :-) )
  De nem nekünk sikerült....Egy alibi szabadrúgást kapott ellenfelünk bónuszként az utolsó percben ( 80 perc ) amit értékesített. Látszott a "győztes gólig játszunk", hisz javítani sem volt időnk, mert a "spori" lefújta a találkozót!

Összességében azt kell mondjam, hogy becsülettel helyt álltunk! Mind ezen túl sajnos nem bírtuk el, hogy 2-3 játékosunk formán kívül játszik. Ezt a folyamatos játék hiányának tulajdonítom..
  Kimondottan jó teljesítményt nyújtott a Csenge , a Betti, és a Szasza, aki mindkét gólban ludasnak találtatott, és ez sajnos lerontotta teljesítményét.
   Küzdeni tudás: 5
  Taktika végrehajtás: 3/4

Megszeretném köszönni minden játékosnak a hozzáállását, aktivitását az őszi szezon folyamán.
Nem volt egy könnyű időszak ezt láttátok, és saját bőrötökön érezhettétek. Sajnos a körülmények nem hogy javulnának, egyre rosszabbak körülöttünk. Ehhez bizony jókora elszántság kell a részetekről, hogy jó szinten tudjunk teljesíteni! A tavaszi szezonról egyenlőre annyit tudok mondani, hogy remélem jó idő lesz, és sokat süt a nap :-)
  A célt amit kitűztünk, a dobogó elérése, azt teljesítettük!