Kedd, 2024-05-14, 3:19 AM | Üdvözöllek Vendég

Főoldal » 2014 » Július » 1 » NB II: A ZTE ellen érvényesült a papírforma
3:54 PM
NB II: A ZTE ellen érvényesült a papírforma

Szombaton a ZTE FC csapatát fogadtuk "hazai" pályán, a Mindenki Sportpályáján.

Benedek József edző: „ Tudtuk, hogy ellenfelünk jobb játékerőt képvisel, így a védekezésre helyeztük a hangsúlyt, ami nem igazán eredményez szép játékot. Nehezítette helyzetünket, hogy mindjárt az első percekben belső védőt kellett cserélni sérülés miatt, illetve többen panaszkodtak a mérkőzés előtt kisebb problémákra. A hagyományokhoz híven a 2. percben megint hatalmas ziccert hibáztunk. A félidő 40. percéig viszonylag jól védekeztünk, de aztán megtört a jég, és előjöttek megszokott hibáink, melyeken úgy látszik nagyon nehezen tudunk javítani. Így a második játékrész már nem rólunk szólt. Igaz, rúgtunk egy gólt Tarsoly Alexandra révén, azonban feltámadásunkhoz ez sem volt elég. Elfáradtunk és szétesett a játékunk, ez pedig azt eredményezte, hogy további gólokkal ajándékoztuk meg (szó szerint ) ellenfelünket.
Az eredmény ellenére jó teljesítményt nyújtott: Tarsoly K., Balassa D., Kanizsai D., Tarsoly A.”

A mérkőzés jegyzőkönyve

Az NB II Nyugati-csoportjának további eredményei:
PMFC - PVSK 4-2
Veszprém FC - Videoton FC 2-2
FTC U19 - Győri ETO 8-1.

Az NB II-ben most egy hét szünet következik.

A megyei bajnokság is elkezdődött, sajnos a rossz helyzet kihasználás megbosszulta magát. NTE 1866 - Police-Ola LSK 0-3, a mérkőzés jegyzőkönyve

Megyei csapatunk szeptember 21-én, szombaton a Gutorfölde vendége lesz.

Megtekintések száma: 380 | Hozzáadta:: Didu | Helyezés: 0.0/0