Vasárnap, 2024-05-19, 10:25 AM | Üdvözöllek Vendég

Üdvözlünk a Nagykanizsai TE 1866 Női Labdarúgó Csapat honlapján!

Főoldal » 2014 » November » 07

Sportklub Gutorfölde  – Nagykanizsai Te 1866     2-5 (2:2)

A tavalyi bajnok együttes hazai pályán fogadta a megyében focizó csapatunkat. Mindenszentek napján 10.00 órakor. Együttesünk - ünnepnap lévén -több távollevővel indult útnak a 3 pont reményében.

Baloghné Munkácsi Andrea, edző: „Az első félidőben a küzdelem a középpályára tevődött, sokáig nem veszélyeztette egymás kapuját a két csapat. A 20. percben a csereként beállt Balogh Eszter szerezte meg a vezetés, majd rá két percre Vitusz Niki a Gutoriak gólkirálya egyenlített. A félidőig még Vitusz és Balogh is betalált egy-egy alkalommal, így 2:2-vel ... Tovább »

Megtekintések száma: 426 | Hozzáadta:: Didu | Dátum: 2014-11-07 | Hozzászólások (0)

Az 5. fordulóban Balatonfüredre látogattak az NTE-s lányok a közép-nyugati csoportban.

Az első mérkőzésen a rivális Szombathelyiekkel szemben 2:1 arányban alulmaradtak lányaink, majd két nyert mérkőzés következett a Veszprém és az Ajka együttese ellen. Az utolsó megmérettetésen a hazai Balatonfüredieken sokadszorra sem sikerült felülkerekedni, így be kellett érni egy gól nélküli döntetlennel.

Összességében 7 ponttal lett gazdagabb az NTE 1866, mellyel továbbra is a csoport 3. helyén áll. Vasárnap az utolsó fordulóban Zalaegerszegen eldől majd, hogy melyik csapat honnan várhatja a tavaszi indulást.

Csapattagok: Horváth Titanilla, Veres Vivi ... Tovább »